Cookie Consent by Free Privacy Policy website IPC přichází s novou revizí standardu IPC-WHMA-A-620 - IPC training center

IPC přichází s novou revizí standardu IPC-WHMA-A-620

2. ledna 2023

IPC standard WHMA-A-620 rev. E přináší zlepšené požadavky na výkon a přijetí kabelů a kabelových sestav.

IPC přichází s novou verzi E standardu IPC-WHMA-A-620, Požadavky na přijatelnost pro kabely a kabelové svazky. Revize zahrnuje součinnost s IPC-A-610 a IPC-J-STD-001, které splňují mnohé požadavky, které jsou společné s IPC/WHMA-A-620.

Proč čekat? Poskytněte svým operátorům, inspektorům a inženýrům novější informace o kritériích přijatelnosti v průmyslu dnes! Přijd'te k nám na školení https://skoleni.realtimetec.cz/skoleni/ipc-whma-a-620/.

Aktualizujte svojí knihovnu společnosti dnes s nejnovější revizí E IPC standardu WHMA-A-620. Nyní dostupná jak v tištěné, tak elektronické podobě. Pro více nás kontaktuj na info@realtimetec.cz.

 

Zpět na Novinky

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA iv ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies