Cookie Consent by Free Privacy Policy website IPC přichází s novou revizí standardu IPC-WHMA-A-620 - IPC training center

IPC přichází s novou revizí standardu IPC-WHMA-A-620

2. ledna 2023

IPC standard WHMA-A-620 rev. E přináší zlepšené požadavky na výkon a přijetí kabelů a kabelových sestav.

IPC přichází s novou verzi E standardu IPC-WHMA-A-620, Požadavky na přijatelnost pro kabely a kabelové svazky. Revize zahrnuje součinnost s IPC-A-610 a IPC-J-STD-001, které splňují mnohé požadavky, které jsou společné s IPC/WHMA-A-620.

Proč čekat? Poskytněte svým operátorům, inspektorům a inženýrům novější informace o kritériích přijatelnosti v průmyslu dnes! Přijd'te k nám na školení https://skoleni.realtimetec.cz/skoleni/ipc-whma-a-620/.

Aktualizujte svojí knihovnu společnosti dnes s nejnovější revizí E IPC standardu WHMA-A-620. Nyní dostupná jak v tištěné, tak elektronické podobě. Pro více nás kontaktuj na info@realtimetec.cz.

 

Zpět na Novinky

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA i v ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies