Cookie Consent by Free Privacy Policy website IPC vydává novou revizní zprávu dokumentu IPC-7093A - Implementace procesu návrhu a montáže pro komponenty se spodním zakončením (BTC) - IPC training center

IPC vydává novou revizní zprávu dokumentu IPC-7093A - Implementace procesu návrhu a montáže pro komponenty se spodním zakončením (BTC)

19. února 2021

15. února 2021 vychází dlouho očekávané vydání IPC-7093A - Design and Assembly Process Implementation for Bottom Termination Components (BTCs).

Revize A je kompletní revize IPC-7093, která poskytuje konstrukční a montážní pokyny pro implementaci BTC a zaměřuje se na kritické problémy týkající se designu, materiálů, montáže, kontroly, oprav, kvality a spolehlivosti.

IPC-7093A obsahuje postup, jak navrhnout a začlenit BTC do jakéhokoli návrhu PCB. Zahrnuty jsou komplexní popisy, jak úspěšně implementovat robustní návrhy a procesy montáže a pokyny pro řešení problémů u běžných anomálií, které mohou nastat během montáže BTC.

Revize A přidává nejmodernější pokyny týkající se kritických prvků pro návrh tepelné podložky, tepelné použití, návrh šablony, doporučení pro montáž, úvahy o spolehlivosti, známé problémy / vady, kterým je třeba se vyhnout.

Možnosti více návrhových bodů standardu umožňují spolehlivé návrhy BTC.

Tento standard je ideální pro kohokoli, kdo se zabývá vývojem fyzického designu, procesů a spolehlivosti a kteří jsou zodpovědní za procesy návrhu, montáže, kontroly a opravy.

„BTC jsou dnes nedílnou součástí elektronických návrhů,“ uvedl Matt Kelly, hlavní technolog IPC. "Se zvýšenou funkčností produktu, miniaturizací zařízení a zvýšenou spotřebou energie nikdy nebyla potřeba optimalizovaného řízení teploty."

Chcete-li získat další informace nebo zakoupit IPC-7093A kontaktujte nás na info@realtimetec.cz nebo na našem e-shopu.

Zpět na Novinky

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA i v ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies