Cookie Consent by Free Privacy Policy website IPC vydává novou revizní zprávu dokumentu IPC-7093A - Implementace procesu návrhu a montáže pro komponenty se spodním zakončením (BTC) - IPC training center

IPC vydává novou revizní zprávu dokumentu IPC-7093A - Implementace procesu návrhu a montáže pro komponenty se spodním zakončením (BTC)

19. února 2021

15. února 2021 vychází dlouho očekávané vydání IPC-7093A - Design and Assembly Process Implementation for Bottom Termination Components (BTCs).

Revize A je kompletní revize IPC-7093, která poskytuje konstrukční a montážní pokyny pro implementaci BTC a zaměřuje se na kritické problémy týkající se designu, materiálů, montáže, kontroly, oprav, kvality a spolehlivosti.

IPC-7093A obsahuje postup, jak navrhnout a začlenit BTC do jakéhokoli návrhu PCB. Zahrnuty jsou komplexní popisy, jak úspěšně implementovat robustní návrhy a procesy montáže a pokyny pro řešení problémů u běžných anomálií, které mohou nastat během montáže BTC.

Revize A přidává nejmodernější pokyny týkající se kritických prvků pro návrh tepelné podložky, tepelné použití, návrh šablony, doporučení pro montáž, úvahy o spolehlivosti, známé problémy / vady, kterým je třeba se vyhnout.

Možnosti více návrhových bodů standardu umožňují spolehlivé návrhy BTC.

Tento standard je ideální pro kohokoli, kdo se zabývá vývojem fyzického designu, procesů a spolehlivosti a kteří jsou zodpovědní za procesy návrhu, montáže, kontroly a opravy.

„BTC jsou dnes nedílnou součástí elektronických návrhů,“ uvedl Matt Kelly, hlavní technolog IPC. "Se zvýšenou funkčností produktu, miniaturizací zařízení a zvýšenou spotřebou energie nikdy nebyla potřeba optimalizovaného řízení teploty."

Chcete-li získat další informace nebo zakoupit IPC-7093A kontaktujte nás na info@realtimetec.cz nebo na našem e-shopu.

Zpět na Novinky

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA iv ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies