Cookie Consent by Free Privacy Policy website Info o IPC školení a standardů pro rok 2022 - IPC training center

Info o IPC školení a standardů pro rok 2022

30. listopadu 2021

Vážení zákazníci,

chceme Vás informovat o zvýšení cen IPC školení, IPC standardů a technických dokumentů (ze strany IPC-Association Connecting Electronics Industries). S účinností od 1. ledna 2022 bude zavedeno zvýšení cen všech tištěných dokumentů o 10 %. Nedochází ke zvýšení cen digitálních IPC standardů chráněných DRM. Toto předběžné oznámení slouží k tomu, abyste mohli aktualizovat své ceníkové systémy. V případě plánování rozpočtů na rok 2022 nás neváhejte kontaktovat a připravíme Vám cenovou nabídku.

Zároveň Vám dáváme do pozornosti termíny IPC a ESD školení pro rok 2022. Všechny termíny školení naleznete na našem webu https://skoleni.realtimetec.cz/. Pro zájem o IPC a ESD školení v prostorách Vaší společnosti si s námi domluvte termín. Pro velký zájem o onsite školení (přímo u zákazníka) je třeba si termíny domluvit 2 – 3 měsíce předem. Pozor, recertifikační IPC školení lze realizovat již půl roku před vypršením platnosti certifikátu.

Nenašli jste informace, které potřebujete? Obraťte se na nás prostřednictvím e-mailové adresy info@realtimetec.cz nebo na telefonním čísle +420 464 600 800.

Váš tým Realtime Technologies s.r.o.!

Zpět na Novinky

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA i v ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies