Cookie Consent by Free Privacy Policy website Info o IPC školení a standardů pro rok 2022 - IPC training center

Info o IPC školení a standardů pro rok 2022

30. listopadu 2021

Vážení zákazníci,

chceme Vás informovat o zvýšení cen IPC školení, IPC standardů a technických dokumentů (ze strany IPC-Association Connecting Electronics Industries). S účinností od 1. ledna 2022 bude zavedeno zvýšení cen všech tištěných dokumentů o 10 %. Nedochází ke zvýšení cen digitálních IPC standardů chráněných DRM. Toto předběžné oznámení slouží k tomu, abyste mohli aktualizovat své ceníkové systémy. V případě plánování rozpočtů na rok 2022 nás neváhejte kontaktovat a připravíme Vám cenovou nabídku.

Zároveň Vám dáváme do pozornosti termíny IPC a ESD školení pro rok 2022. Všechny termíny školení naleznete na našem webu https://skoleni.realtimetec.cz/. Pro zájem o IPC a ESD školení v prostorách Vaší společnosti si s námi domluvte termín. Pro velký zájem o onsite školení (přímo u zákazníka) je třeba si termíny domluvit 2 – 3 měsíce předem. Pozor, recertifikační IPC školení lze realizovat již půl roku před vypršením platnosti certifikátu.

Nenašli jste informace, které potřebujete? Obraťte se na nás prostřednictvím e-mailové adresy info@realtimetec.cz nebo na telefonním čísle +420 464 600 800.

Váš tým Realtime Technologies s.r.o.!

Zpět na Novinky

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA iv ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies