Cookie Consent by Free Privacy Policy website Jarní akce s Realtime Technologies - IPC training center

Jarní akce s Realtime Technologies

30. ledna 2020

Také v roce 2020 u nás zažijete množství skvělých akcí, na kterých se dozvíte více o tom, jak zkvalitnit Vaši výrobu. První kvartál je v Realtime Technologies nabitý akcemi, na kterých nemůžete chybět:

 

PDR seminář v Bratislavě, 18.02.2020

 

Hromadí se Vám na skladě nefunkční výrobky? Nemáte správné vybavení a kvalifikovaný personál na rework? Na PDR semináři, který se bude konat 18. února v prostorách naší slovenské pobočky, Vám představíme technologie společnosti PDR, se kterými snadno vyměníte poškozené BGA komponenty jakož i postupy pro úspěšný rework.

 

Výstava Amper v Brně, 17.03. - 20.03.2020

 

V polovině března se na brněnském výstavišti koná již 28. ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky a IT - jednoduše Amper. Realtime Technologies tam samozřejmě nebude chybět. V našem stánku F3.08 Vám odhalíme nejnovější technologie automatických kontrolních systémů AOI a SPI, reworkovací stanice, převratný zvlhčovací systém japonské firmy IKEUCHI, špičkové mikroskopy Tagarno a mnohé další vychytávky, které Vaši výrobu posunou na vyšší level.

 

IPC a ESD seminář v hotelu Kraskov, Česká republika, 23.04. - 24.04.2020

 

Na úpatí Železných hor se v hotelu Kraskov bude ve dnech 23. a 24. dubna konat již 6. ročník IPC a ESD semináře pod taktovkou Realtime Technologies. Na semináři se budete moci setkat s ředitelem IPC pro Evropu s více než 15 letými zkušenostmí v elektrotechnickém průmyslu Philippe Leonardem, auditorem dodavatelů ze Škoda Auto Milanem Kovaříkem, reprezentantem švédské společnosti Mycronic Albertem Casimirem, ředitelem vývoje dánské firmy Tagarno KristofferomTømmergaardem nebo inženýrem firmy IKEUCHI Amierom Ishaqem. Společně budeme diskutovat o nových IPC standardech a jejich dopadech na průmyslovou výrobu.

 

Více informací spolu s pozvánkami obdržíte před plánovanými akcemi, avšak v případě zájmu se můžete přihlásit už nyní posláním e-mailu na adresu: info@realtimetec.cz

 

Těšíme se na Vaši účast,

Váš tým REALTIME TECHNOLOGIES

 

Zpět na Novinky

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA iv ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies