Cookie Consent by Free Privacy Policy website IPC-WHMA-620D a IPC-A-610H - IPC training center

IPC-WHMA-620D a IPC-A-610H

10. ledna 2022

Výhoda:

Hlavním důvodem pro odstranění "Cílových podmínek" bylo zabránění společnostem montující elektronické produkty a vyrábějící produkty/spojení, které jsou "Přijatelné", nepřepracovávat tak, aby dosáhly "Cílové podmínky". Protože tím mohou zlepšit kosmetický vzhled produktu, ale obecně se elektricky/mechanicky produkt zhorší.

Zvažte příklad pájeného spojení. Přijatelné pájené spojení, které je přepracováno, by se mohlo kosmeticky zlepšit, ale opětovným zahřátím pájeného spojení narůstá intermetalická vrstva, čímž je spojení křehčí a tím méně spolehlivé.

Nevýhoda:

Odstranění kritérií "cílů" a doprovodných obrázků ze standardů pro vizuální kontrolu vede k tomu, že operátor, který právě začal standard používat, již nemá ponětí o tom, jaká by byla ideální nebo "cílová" situace. To už ostatně není v normách IPC pro vizuální kontrolu. Náš názor je však takový, že operátor by se měl zpočátku vždy snažit dosáhnout cílového připojení. V každém případě je to vysvětleno při školení o různých normách, takže si to operátor v každém případě vezme s sebou do svého „zavazadla“.

 

Zpět na Novinky

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA iv ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies