Cookie Consent by Free Privacy Policy website IPC-WHMA-620D a IPC-A-610H - IPC training center

IPC-WHMA-620D a IPC-A-610H

10. ledna 2022

Výhoda:

Hlavním důvodem pro odstranění "Cílových podmínek" bylo zabránění společnostem montující elektronické produkty a vyrábějící produkty/spojení, které jsou "Přijatelné", nepřepracovávat tak, aby dosáhly "Cílové podmínky". Protože tím mohou zlepšit kosmetický vzhled produktu, ale obecně se elektricky/mechanicky produkt zhorší.

Zvažte příklad pájeného spojení. Přijatelné pájené spojení, které je přepracováno, by se mohlo kosmeticky zlepšit, ale opětovným zahřátím pájeného spojení narůstá intermetalická vrstva, čímž je spojení křehčí a tím méně spolehlivé.

Nevýhoda:

Odstranění kritérií "cílů" a doprovodných obrázků ze standardů pro vizuální kontrolu vede k tomu, že operátor, který právě začal standard používat, již nemá ponětí o tom, jaká by byla ideální nebo "cílová" situace. To už ostatně není v normách IPC pro vizuální kontrolu. Náš názor je však takový, že operátor by se měl zpočátku vždy snažit dosáhnout cílového připojení. V každém případě je to vysvětleno při školení o různých normách, takže si to operátor v každém případě vezme s sebou do svého „zavazadla“.

 

Zpět na Novinky

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA i v ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies