Cookie Consent by Free Privacy Policy website Nový dodatek IPC pro automobilový průmysl - IPC training center

Nový dodatek IPC pro automobilový průmysl

30. června 2020

Organizace IPC vydala dodatek pro automobilový průmysl, IPC J-STD-001GA / IPC-A-610GA. IPC J-STD-001GA - jsou požadavky na pájení elektrických a elektronických zařízení, IPC-A-610GA - Přijatelnost elektronických montážních celků. Jde o první takový dodatek, který vyžaduje společné použití J-STD-001GA a IPC-A-610GA společně s požadavky v dodatku. Přihlíží na celý proces výroby elektroniky od montáže po kontrolu s cílem kontroly dodržení požadavku na spolehlivost.

Členové výboru zastupující 17 zemí, 2 a půl roku usilovně pracovali na kritériích a požadavcích pro sestavy plošných spojů pro automobilový průmysl, které nejsou zahrnuté v J-STD-001G a IPC-A-610G.  Výbor se řídil zásadou poskytnutí kritérií, které se mají používat spolu s kritérii, v některých případech místo kritérií, v základních dokumentech tak, aby se zabezpečila spolehlivost spájených elektrických a elektronických sestav, které musí přežít v prostředí automobilů.

www.ipc.org

Zpět na Novinky

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA iv ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies