Cookie Consent by Free Privacy Policy website Nový dodatek IPC pro automobilový průmysl - IPC training center

Nový dodatek IPC pro automobilový průmysl

30. června 2020

Organizace IPC vydala dodatek pro automobilový průmysl, IPC J-STD-001GA / IPC-A-610GA. IPC J-STD-001GA - jsou požadavky na pájení elektrických a elektronických zařízení, IPC-A-610GA - Přijatelnost elektronických montážních celků. Jde o první takový dodatek, který vyžaduje společné použití J-STD-001GA a IPC-A-610GA společně s požadavky v dodatku. Přihlíží na celý proces výroby elektroniky od montáže po kontrolu s cílem kontroly dodržení požadavku na spolehlivost.

Členové výboru zastupující 17 zemí, 2 a půl roku usilovně pracovali na kritériích a požadavcích pro sestavy plošných spojů pro automobilový průmysl, které nejsou zahrnuté v J-STD-001G a IPC-A-610G.  Výbor se řídil zásadou poskytnutí kritérií, které se mají používat spolu s kritérii, v některých případech místo kritérií, v základních dokumentech tak, aby se zabezpečila spolehlivost spájených elektrických a elektronických sestav, které musí přežít v prostředí automobilů.

www.ipc.org

Zpět na Novinky

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA i v ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies