Cookie Consent by Free Privacy Policy website Představujeme novou revizi IPC standardu WHMA-A-620 D - IPC training center

Představujeme novou revizi IPC standardu WHMA-A-620 D

28. ledna 2020

Norma IPC WHMA-A-620 je teď dostupná v nové revizi "D". K dispozici je v tištěné a zároveň i v elektronické verzi.

IPC WHMA-A-620 je nejpoužívanější dokument s požadavkami na přijatelnost kabelů a kabelových svazků. Na aktualizované revizi spolupracovali účastníci a experti v oblasti elektrotechniky ze 17 krajin. Tento dokument přináší průmyslu nejnovější kritéria spolu s mnohými novými a revidovanými ilustracemi. Jde o nevyhnutelnou příručku pro kontrolory, operátory a další pracovníky, kterých sa týkají kritéria přijatelnosti kabelů a kabelových svazků.

Realtime Technologies poskytuje odborné certifikované školení i pro tento typ normy. V případe zájmu nás kontaktujte na info@realtimetec.cz nebo si přímo rezervujte termín školení https://ipc-center.com/cz/skoleni/ipc-whma-a-620/ .

Zpět na Novinky

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA iv ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies