Cookie Consent by Free Privacy Policy website Představujeme novou revizi IPC standardu WHMA-A-620 D - IPC training center

Představujeme novou revizi IPC standardu WHMA-A-620 D

28. ledna 2020

Norma IPC WHMA-A-620 je teď dostupná v nové revizi "D". K dispozici je v tištěné a zároveň i v elektronické verzi.

IPC WHMA-A-620 je nejpoužívanější dokument s požadavkami na přijatelnost kabelů a kabelových svazků. Na aktualizované revizi spolupracovali účastníci a experti v oblasti elektrotechniky ze 17 krajin. Tento dokument přináší průmyslu nejnovější kritéria spolu s mnohými novými a revidovanými ilustracemi. Jde o nevyhnutelnou příručku pro kontrolory, operátory a další pracovníky, kterých sa týkají kritéria přijatelnosti kabelů a kabelových svazků.

Realtime Technologies poskytuje odborné certifikované školení i pro tento typ normy. V případe zájmu nás kontaktujte na info@realtimetec.cz nebo si přímo rezervujte termín školení https://ipc-center.com/cz/skoleni/ipc-whma-a-620/ .

Zpět na Novinky

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA i v ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies