Cookie Consent by Free Privacy Policy website Proč si vybrat IPC a ESD školení v Realtime Technologies? - IPC training center

Proč si vybrat IPC a ESD školení v Realtime Technologies?

25. února 2020

Realtime Technologies je od roku 2010 akreditovaným IPC centrem pro Českou republiku a Slovensko. Ročně jen v Česku vyškolíme více než 300 IPC specialistů. V nabídce máme jako jediní v Česku 5 IPC standardů na úrovni trenérů a specialistů. Jako jediní také školíme standard IPC-7711/21 - rework, repair and modification (přepracování, oprava a modifikace). Nabízíme i ESD školení. Většina našich školení je prováděno na míru a upraveno Vašim požadavkům a potřebám, jak potvrzují i naši spokojení klienti. Školeními Vás provedou naši certifikovaní odborníci.

 

Jiří Dostál, který zastupuje Českou republiku, pracuje v pobočce Realtime Technologies od roku 2000 a příležitostně školí i na Slovensku. Díky svým bohatým zkušenostem odpovídá také za řízení elektrotechnické výroby.

 

Michal Raus, zástupce pro Slovenskou republiku, má rozsáhlé znalosti v oblasti výroby elektronických zařízení a působí také jako auditor ochrany před elektrostatickým výbojem. Věděli jste, že je vicemistrem Evropy v ručním pájení z roku 2015?

 

Radoslav Žňava, také zastupuje Slovensko, je odborník na analogové integrované obvody a kromě IPC školení má zkušenosti například i s aplikací konformních povlaků.

 

Andrej Kolár, který také pro Slovensko, je zkušený ESD trenér a externí ESD koordinátor, který se vyzná také v IoT senzorech.

 

 

 

Kromě školení poskytujeme také IPC konzultace a poradenství - kontaktujte nás na info@realtimetec.cz a +420 464 600 800/+420 464 600 801.

Zpět na Novinky

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA iv ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies