Cookie Consent by Free Privacy Policy website Proč si vybrat IPC a ESD školení v Realtime Technologies? - IPC training center

Proč si vybrat IPC a ESD školení v Realtime Technologies?

25. února 2020

Realtime Technologies je od roku 2010 akreditovaným IPC centrem pro Českou republiku a Slovensko. Ročně jen v Česku vyškolíme více než 300 IPC specialistů. V nabídce máme jako jediní v Česku 5 IPC standardů na úrovni trenérů a specialistů. Jako jediní také školíme standard IPC-7711/21 - rework, repair and modification (přepracování, oprava a modifikace). Nabízíme i ESD školení. Většina našich školení je prováděno na míru a upraveno Vašim požadavkům a potřebám, jak potvrzují i naši spokojení klienti. Školeními Vás provedou naši certifikovaní odborníci.

 

Jiří Dostál, který zastupuje Českou republiku, pracuje v pobočce Realtime Technologies od roku 2000 a příležitostně školí i na Slovensku. Díky svým bohatým zkušenostem odpovídá také za řízení elektrotechnické výroby.

 

Michal Raus, zástupce pro Slovenskou republiku, má rozsáhlé znalosti v oblasti výroby elektronických zařízení a působí také jako auditor ochrany před elektrostatickým výbojem. Věděli jste, že je vicemistrem Evropy v ručním pájení z roku 2015?

 

Radoslav Žňava, také zastupuje Slovensko, je odborník na analogové integrované obvody a kromě IPC školení má zkušenosti například i s aplikací konformních povlaků.

 

Andrej Kolár, který také pro Slovensko, je zkušený ESD trenér a externí ESD koordinátor, který se vyzná také v IoT senzorech.

 

 

 

Kromě školení poskytujeme také IPC konzultace a poradenství - kontaktujte nás na info@realtimetec.cz a +420 464 600 800/+420 464 600 801.

Zpět na Novinky

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA i v ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies