Cookie Consent by Free Privacy Policy website Realtime Technologies nadále poskytuje svoje služby bez přerušení - IPC training center

Realtime Technologies nadále poskytuje svoje služby bez přerušení

27. března 2020

Vypuknutí globální epidemie přineslo komplikace do každého odvětví průmyslu. Aktuální situaci nepodceňujeme a respektujeme nařízení související s vyhlášenou mimořádnou situací. Zdraví našich zákazníků a našich zaměstnanců je pro nás prioritou. Nadále poskytujeme naše služby, ale omezili jsme osobní setkání. Místo osobní návštěvy nám zavolejte nebo napište mail. Naše telefonické a e-mailové kontakty jsou nadále funkční, jakož i všechny součásti naší firmy.

Zpět na Novinky

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA i v ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies