Cookie Consent by Free Privacy Policy website Realtime Technologies nadále poskytuje svoje služby bez přerušení - IPC training center

Realtime Technologies nadále poskytuje svoje služby bez přerušení

27. března 2020

Vypuknutí globální epidemie přineslo komplikace do každého odvětví průmyslu. Aktuální situaci nepodceňujeme a respektujeme nařízení související s vyhlášenou mimořádnou situací. Zdraví našich zákazníků a našich zaměstnanců je pro nás prioritou. Nadále poskytujeme naše služby, ale omezili jsme osobní setkání. Místo osobní návštěvy nám zavolejte nebo napište mail. Naše telefonické a e-mailové kontakty jsou nadále funkční, jakož i všechny součásti naší firmy.

Zpět na Novinky

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA iv ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies