Cookie Consent by Free Privacy Policy website Realtime Technologies, s.r.o. pod Radhoštěm nekončí! - IPC training center

Realtime Technologies, s.r.o. pod Radhoštěm nekončí!

2. srpna 2023

Přesouváme naši pobočku z Rožnova pod Radhoštěm do Frenštátu pod Radhoštěm.  

 

Kde naší pobočku nyní najdete?

Martinská čtvrť 1781,
74401 Frenštát pod Radhoštěm

 

Proč ta změna?

Pronajatá pobočka v Rožnově pro nás byla prostorovým omezením. Nyní máme k dispozici větší vlastní prostory nejen pro IPC training, ale i pro kompetenční centrum pro Rework a další nové projekty.

 

Na co se můžete těšit?

Další prostory pro IPC training. Realtime Technologies, s.r.o. je nyní největším certifikačním IPC centrem pro střední Evropu, poskytující školení CIS (Certified IPC Specialist) a CIT (Certified IPC Trainer) již několika IPC standardů viz https://www.ipc.org/location/realtime-technologies-sro.

Nové kompetenční reworkové centrum.

Zpět na Novinky

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA iv ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies