Cookie Consent by Free Privacy Policy website IPC oznamuje vydání IPC-2591 - IPC training center

IPC oznamuje vydání IPC-2591

29. listopadu 2019

IPC oznamuje vydání IPC-2591, Connected Factory Exchange (CFX). Elektronický průmysl má nyní průmyslový standard dostupný pro všechny společnosti v tomto odvětví, bez ohledu na velikost nebo umístění, který lze použít pro rychlou a snadnou implementaci "Industry 4.0" a "inteligentní továrny" na jejich výrobní operace.


IPC CFX nabízí obrovskou hodnotu výrobcům elektroniky, jakož i prodejcům zařízení, poskytovatelem řešení, interním IT skupinám a uživatelům s aplikacemi, ve kterých se přenášejí a zaznamenávají údaje. Společnosti EMS mohou v reálném čase nastavit bezproblémovou datovou komunikaci mezi všemi zařízeními na svých linkách a sledovat výrobu všech zařízení z kterékoli části světa. Výrobci strojů mají jedno řešení datové komunikace typu plug-and-play, které zkracuje čas a náklady na přizpůsobení programování zákazníkům. Výrobci OEM mohou tyto normy využít i ke zlepšení kontroly kvality výrobků v reálném čase, od montáže desky po sestavení zařízení.

 

Protože je to průmyslový standard, IPC CFX vytváří stejné podmínky pro každou velkou nebo malou společnost, která se připravuje na průmysl 4.0 nebo prostě těží z datové komunikace mezi stroji a podniky. IPC CFX byl také vyvinut s ohledem na jednoduchost. Namísto dní nebo týdnů, které jsou potřebné k implementaci nového zařízení do linky, se IPC CFX dá načíst a je plně funkční během několika hodin.


IPC CFX definuje všechny tři kritické prvky potřebné pro skutečný průmyslový standard IoT: protokol zpráv, kódovací mechanismus a specifický prvek na tvorbu obsahu. Výhody jsou možné bez potřeby middlewaru, což výrobci přináší významné úspory nákladů a zvyšuje spolehlivost řešení.

 

Norma IPC CFX podporuje koncept "velkých dat" včetně údajů různých typů z celé továrny, údajů o výkonu, materiálech, zdrojích, uživatelích, událostech týkajících se kvality, sledování produktů a dalších. Druhy údajů obsažených v IPC CFX se používají mnoha způsoby, jako je například systém zpětné vazby s uzavřenou smyčkou, dashboardy produkce, kontrola MES a aktivní správa kvality. Zachycení všech těchto informací vede k prostředí "velkých dat", které lze použít k vytvoření hodnotných příležitostí pro celou operaci.

 

David Bergman, viceprezident pro standardy a technologie IPC, uvádí: "Cílem CFX je přinést optimalizaci založenou na technologiích pro všechny aspekty výrobních operací, usnadnění a zefektivnění zavádění automatizace a zvýšení flexibility. Společnost IPC by chtěla ocenit výrazný přínos stovek dobrovolníků od dodavatelů průmyslových zařízení a technologií, kteří byli nápomocní v tomto revolučním kroku směrem k normám digitální výroby. "

 

Více informací o IPC CFX naleznete na www.ipc-cfx.org.

Zpět na Novinky

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA iv ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies