Cookie Consent by Free Privacy Policy website Vzhledem k aktuální závažné situaci letošní ročník Ampéru se přesouvá na březen 2021 - IPC training center

Vzhledem k aktuální závažné situaci letošní ročník Ampéru se přesouvá na březen 2021

27. února 2020

Rádi bychom Vás přivítali na našem stánku F3.08 na následujícím veletrhu AMPÉR 2020, který bude probíhat od 17. do 20. března. Co všechno si budete moci prohlédnout?

 

5K3D AOI od firmy ViTechnologies. Optická inspekce kombinuje 2D a 3D kontrolu s vysokou přesnosti a rychlosti kontroly nad 100 cm2/sec.

 

MYC50 lakovací zařízení od firmy Mycronic, jehož design využívá v procesu tři různé typy nanášecích hlav pro nanášení různých materiálu. Vše doplňuje jednoduché a intuitivní programování i složitých sestav.

 

PDR rework můžete si sami vyzkoušet infračervené rework stanici. Stanice je určena pro rework na komplikovaných komponentech bez poškození a nutného maskování okolí komponent. Toto zařízení Vám dokáže efektivně ušetřit čas i peníze. Technologie, která vymění komponent s oblasti do 50um ostatních komponent bez poškození.

 

TAGARNO digitální mikroskopy, které můžete použít ke kontrole mikro komponentu nebo na forenzní analýzu. Tyto mikroskopy mají unikátní technologii zvětšení. Ovládaní mikroskopu je velice jednoduché a to díky intuitivnímu softwaru, který dokáže například identifikovat miniaturní komponenty, soustředit se na konkrétní část nebo analyzovat barvu produktu.

 

THERMALTRONICS vysokofrekvenční pájecí stanice určitě znáte. Na našem stánku Vám však ukážeme, co všechno dokáže selektivní pájecí robot. Pájecí robot TMT-R98000S má čtyři ocenění a je to nejspolehlivější pájecí robot na trhu. Kombinace přesného hardwaru a inteligentního softwaru poskytuje precizní pájení s minimální námahou a složitého zaškolení obsluhy.

 

IKEUCHI funkční a jednoduché zvlhčovací systémy. Tyto systémy dokáží zvlhčit celý výrobní prostor nebo jen konkrétní místo. A to při nižších provozních nákladech než konvenční řešení. Díky spolehlivosti a efektivnosti svých systémů bude právě IKEUCHI na připravovaných letních olympijských hrách osvěžovat návštěvníky na ulicích Tokia.

 

28. mezinárodní veletrh elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení, Ampér, začíná 17. března 2020 na brněnském Výstavišti. Zúčastněte se této prestižní akce a přijďte do našeho stánku F3.08 poznat špičkové technologie.

Zpět na Novinky

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA iv ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies