Cookie Consent by Free Privacy Policy website IPC training center
Člen ESD asociace
Oficiální IPC tréninkové centrum
Realtime Technologies se stala 1. 10. 2015 oficiálním IPC tréninkovým centrem ve střední Evropě. Jako první společnost tak přináší komplexní portfolio školení pro české a slovenské společnosti.
Oficiální IPC tréninkové centrum
Člen ESD asociace
Zajištění auditů EPA prostorů dle ČSN EN 61340 či sounáležitých korporátních dokumentů v oblasti ESD, např. VW, BMW. Příprava a vypracování interní ESD dokumentace, analýza rizik. Poradenství a školení pro ESD koordinátory a operátory.
Profesionálové ve svém oboru
Profesionálové ve svém oboru
Realtime Technologies a její trenéři jsou profesionálové ve svém oboru a mají rozsáhlé technické znalosti na národní i mezinárodní úrovni.

Naše společnost Realtime Technologies sro byla založena koncem roku 2003 a své aktivity zahájila v březnu 2004. Je dceřinou společností Realtime Technologies sro sídlící v irském Dublinu, renomovaného dodavatele výrobních služeb pro elektronický průmysl. Při naší práci těžíme ze zkušeností a dovedností získaných a rozvinutých mateřských společností, abychom postupně v místních podmínkách vybudovali podobnou základnu výrobních služeb. Naši ambice jsou užitečným a spolehlivým partnerem kteréhokoliv z hráčů na trhu elektronické a elektrotechnické výroby. V roce 2016 jsme se na základě 10-ti letého tréninku IPC standardů stali oficiálním IPC centrem pro Českou a Slovenskou republiku. Jsme jedinou společností disponující možnostmi trénovat 5 standardů na úrovni trenérů i specialistů.

Nabídka kurzů

Novinky

Buďte v obraze

Získejte poslední novinky z oboru, informace o nových školeních a slevových akcích! Emaily posíláme většinou jednou za měsíc, odhlásit se můžete kdykoliv a služba je zcela zdarma.

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA iv ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies