Cookie Consent by Free Privacy Policy website Reference - IPC training center

Reference

Společnost REALTIME TECHNOLOGEIS s.r.o. školí IPC standardy od roku 2006 a proškolila zaměstnance z více jak 100 společností v rámci České a Slovenské republiky, Polska a Rumunska.

Panasonic

Tréningy, ktoré sme absolvovali v Realtime Technologies s.r.o. boli vysoko hodnotené našimi zamestnancami a zvýšili ich odborné znalosti čo sa logicky prejaví na kvalite našich výrobkov. Naši pracovníci ocenili otvorený prístup školiteľa a ochotu diskutovať všetky predložené problémy, s ktorými sa stretávajú pri výrobe elektronických výrobkov. Každý z nich vysoko hodnotil, že počas školenia nedostali len všeobecné vysvetlenie požiadaviek IPC-A-610 štandardu, ale na základe príkladov aj vysvetlenie možných príčin vzniku chýb, ktoré sa v technologickom procese stavajú. Takto vedené školenie robí z tradične suchého opakovania požiadaviek štandardu živú diskusiu so záujmovom o pochopenie požiadaviek a ich spôsobu naplnenia nielen počas školenie, ale aj v ich nasledovnom uplatňovaní v dennej praxi. Toto je to hlavné čo potrebuje naša spoločnosť a oceňujú naši zákazníci.

Dalibor Oleš - General Manager Quality Control and Assurance, Panasonic Electronic Devices Slovakia s.r.o., Trstená

Rohde & Schwarz

Velmi si vážím možnosti absolvovat školení IPC A610F (květen 2016) v Realtime Technilogies s.r.o. . Pan Dostál dostál své pověsti, která jej předchází. Velmi kladně hodnotím otevřený přístup školitele a možnost věnovat se probíranému tématu jak na obecné rovinně, tak v detailu a to včetně otevřených diskuzí na téma: nové kapitoly F-kové revize tak i téma rozdíly mezi revizemi E a F. Forma školení, technické znalosti lektora a mnohé rady z pozice zkušenějšího kolegy byly jednoznačně nadstandardní záležitostí. Věřím, že nově nabyté znalosti uplatním také v naší firmě čímž přispěji nejen ke zvýšení kvalifikace zaměstnanců, ale také ke zvýšení kvality našeich produktů.

Ing. David Pasler - Specialista kvality DPS, CIT; 3V-Q, ROHDE&SCHWARZ závod Vimperk s.r.o., VIMPERK

FOXCONN

Školenie rozšírilo naše znalosti v oblasti SMT procesu, prinieslo nám to väčší prehľad v elektrotechnickej výrobe z pohľadu kvality výrobku. Sme radi, že sme absolvoval školenie IPC-A-610-E. Priebeh školenia bol na výbornej odbornej úrovni, teoretická časť aj veľké množstvo praktických vzoriek. Technické znalosti lektora a prednášky boli perfektné a vrelo odporúčame školenie v Realtime Technologies aj ďalším.

Vlastimil Bukovec - New Model Intro Engineer, Mount & Production Division, FOXCONN Slovakia, s.r.o., Nitra

Integrated Micro-Electronics

Zpětná vazba od všech účastníků školení IPC 610, které u nás probíhalo minulý týden, byla úžasná. Musím říct, že se mi ještě nestalo, aby za mnou lidi chodili a děkovali mi za tak výborné školení. Zaujal je Váš přístup a způsob školení. Velmi pozitivně ohodnotili i praktickou část, při které jste strávil s účastníky čas ve výrobě a probíral jste s nimi možné příklady právě na naší výrobě. I pro mne to bylo velkým přínosem. I přes to, že jsem nemohla strávit s Vámi celé 3-denní školení, tak jsem se nechala inspirovat Vašim způsobem školení a již teď to přineslo ovoce. Ještě jednou Vám děkuji a věřím, že další školení bude stejně vydařené.

Helena Šimčíková - Training Specialist, Integrated Micro-Electronics, Třemošná

OEZ

Chtěl bych Vám poděkovat za školení normy IPC-A-610 v OEZ s.r.o. Obecně bylo školení hodnoceno pozitivně všemi účastníky, zejména kladně byl hodnocen přístup a kvalita lektora, příprava, pomůcky, organizace (času) i srozumitelný způsob podání. Osobně oceňuji přiblížení normy formou diskuze o konkrétních případech v OEZ, ale i o jiných případech z praxe. Většina účastníků si odnesla mnoho praktických informací, mimo jiné i nad rámec školené normy.

Jiri Stejskal - R&D - Products Design, OEZ s.r.o., Sedivska 339, 561 51 Letohrad, Czech Republic

TTC TELEKOMUNIKACE, S.R.O.

Dobrý den, ještě jednou chci poděkovat za provedené školení. Ze školení mám od kolegů jenom kladná hodnocení. Nejednalo se pouze o strohé školení o normě, ale o jaký si workschop doplněný o příklady z praxe včetně přivezených osazených DPS, což hodně oceňuji. Mě osobně se mi líbil přístup a pojetí celého kurzu, celkově mám výborný pocit a díky za strávený čas.

Ing. Petr Kuřina - vedoucí výroby, TTC TELEKOMUNIKACE, s.r.o., Praha 5 – Košíře

TESLA Liptovský Hrádok, a.s.

Dodatočne by som Vám chcel poďakovať za zorganizovanie školenia normy IPC-A-610-E, ktoré sa konalo v TESLE Liptovský Hrádok 22-24.5.2013. Prebehlo na profesionálnej úrovni, v neformálnej atmosfére, s čím vyjadrili spokojnosť aj kolegovia z našej partnerskej firmy, ktorí sa zúčastnili školenia. Školiteľ, p. Jiří Dostál, nám prístupnou cestou sprostredkoval metódu ako pristupovať k praktickej aplikácii normy v našej výrobe. Musím takisto oceniť aj praktické informácie z výrobnej praxe, ktoré nám buď potvrdili správnosť našich výrobných postupov, alebo priniesli nový pohľad, ktorý ich môže pri správnej aplikácii zlepšiť. Som presvedčený, že organizácia školenia bola jednoznačne pre nás dobrá investícia, ktorá nám v budúcnosti prinesie zvýšenie kvality našej výroby.

Ing. Antonín Rošťák - Tech.department manager, TESLA Liptovský Hrádok a.s., Palenica 53 / 79, 033 17 Liptovský Hrádok

Bang & Olufsen

Se společností Realtime Technologies spolupracujeme delší dobu a v letošním roce proběhl i workshop zaměřený na problematiku ESD. Workshop byl perfektně provedený - zaměřený jednak na teoretickou část, tak ale i praktickou vztaženou přímo k našemu specifickému fungování. Praktická část nás aktivně naučila nejen vyhledávat potenciální rizika spojená s ESD, tak i je účinně eliminovat a předcházet jim do budoucna. Teoretická část byla zaměřena víceméně prakticky na oblast norem, verifikace zařízení, školení atd. Celý workshop společně s auditem byl pro nás přínosem. Spolupráci se společností Realtime Technologies hodnotíme velice pozitivně a můžeme jen doporučit.

Radim Mikulec - Design Engineer, Bang & Olufsen,s.r.o.

Avire

Celé školení 7711/21 bylo perfektně připraveno a jeho úroveň byla velmi profesionální a zároveň velmi záživná. Dovolte mi vyzdvihnout jak prezentátorské, tak vědomostní a praktické kvality p. Jiřího Dostála, který svým podáním dokázal navodit perfektní atmosféru jak v naší konferenční místnosti, tak na stanovišti praktického tréninku. Považuji za nutné zmínit, že se školení účastnili různí pracovníci z různých oddělení, a různých úrovní znalostí v oblasti pájení a technologie pájení. I přes to, že někteří z účastníků neměli prakticky žádné technologické znalosti, dokázali podle výkladu školitele výborně vstřebat potřebné informace. Účastníci školení mají po jeho skončení výbornou motivaci k práci a velmi rychle a efektivně vstřebali nové poznatky a techniky pájení. Ještě jednou děkuji za poskytnutí školení takové úrovně a věřím, že toto nebyla poslední spolupráce mezi našimi společnostmi.

Ondřej Brůžek - SMT Engineer, AVIRE, s.r.o., České Budejovice

Rohde & Schwarz

Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za školení z IPC-A-610-E a IPC-7711/21, které jste u nás ve firmě 28. - 30.1.2013 proškoloval. Obsah i forma školení byla jak náplní, tak provedením přínosná. Kromě proškolení a oživení znalostí již dříve získaných formou certifikovaných školení IPC-Specialist, jsme se dozvěděli a hlavně v praxi vyzkoušeli další nová rozšířená specifika v oblasti oprav a výměny jak součástek s klasickými drátěnými vývody, tak SMD součástek a oprav na DPS. Díky Vám rozšíříme druhy a typy odpajovacích a čistících hrotů a pozměníme technologii výměny hlavně QFP a QFJ součástek. Školení se nám všem velice líbilo a doufám že i do budoucna bude naše spolupráce stejně přínosná.

Andrea Milotová Ing. - školitel 3VPA, ROHDE&SCHWARZ závod Vimperk s.r.o., VIMPERK

Panasonic Rohde & Schwarz FOXCONN Integrated Micro-Electronics OEZ TTC TELEKOMUNIKACE, S.R.O. TESLA Liptovský Hrádok, a.s. Bang & Olufsen Avire Rohde & Schwarz

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA iv ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies