Cookie Consent by Free Privacy Policy website Školení na míru - IPC training center

Školení na míru

Přinášíme jako první společnost komplexní portfolio školení pro české a slovenské společnosti. Naši zákazníci jsou pro nás motivací a jejich zpětné reakce nás přesvědčují, že poskytujeme profesionální školení se širokým záběrem a vysokou přidanou hodnotou. Přibližně 80% všech školení jsou prováděny na míru a jsou upraveny tak, aby splňovaly požadavky a potřeby našich klientů.

Všechny naše tréninky obsahují poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Naše úzká spolupráce s IPC v Americe a také na evropské úrovni nám dává profesionální zázemí, směrování a jistotu, že bude svým zákazníkům přinášet nejnovější poznatky.

Společnost Realtime Technologies je uvedena mezi 38 společnostmi z celého světa, která může poskytovat konzultační IPC služby. Naše poradenství a podpora vám pomůže získat IPC certifikát a následnou recertifikaci. Vždy se můžete spolehnout na naši podporu, a to i po absolvování školení! Jsme tu pro Vás.

*
*
*
*
*

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA i v ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies