Cookie Consent by Free Privacy Policy website Školení na míru - IPC training center

Školení na míru

Přinášíme jako první společnost komplexní portfolio školení pro české a slovenské společnosti. Naši zákazníci jsou pro nás motivací a jejich zpětné reakce nás přesvědčují, že poskytujeme profesionální školení se širokým záběrem a vysokou přidanou hodnotou. Přibližně 80% všech školení jsou prováděny na míru a jsou upraveny tak, aby splňovaly požadavky a potřeby našich klientů.

Všechny naše tréninky obsahují poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Naše úzká spolupráce s IPC v Americe a také na evropské úrovni nám dává profesionální zázemí, směrování a jistotu, že bude svým zákazníkům přinášet nejnovější poznatky.

Společnost Realtime Technologies je uvedena mezi 38 společnostmi z celého světa, která může poskytovat konzultační IPC služby. Naše poradenství a podpora vám pomůže získat IPC certifikát a následnou recertifikaci. Vždy se můžete spolehnout na naši podporu, a to i po absolvování školení! Jsme tu pro Vás.

*
*
*
*
*

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA iv ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies