Cookie Consent by Free Privacy Policy website IPC MSL - IPC training center

IPC MSL

Obsah školení

Obsahem tohoto školení je seznámení s požadavky standardů IPC-1602, J-STD-001, J-STD-020 a J-STD-033 a J-STD-075 v souvislosti s požadavky na komponenty označované jako MSD- citlivé na vlhkost.

Cílem školení IPC- MSL (moisture-sensitivity-level) je seznámit účastníky s MSL problematikou od procesů manipulace, skladování, užití a zpracování MSD (teplotní profilace, procesy přesušení), po balení na základě požadavků IPC standardů.

Kompletní kurz je v délce 14 hodin (2 dny) a to i se závěrečnou certifikací.

Maximální počet: 12 účastníků.

Certifikace

Všichni účastníci školení získají po úspěšném absolvování testů certifikát společnosti Realtime Technologies o absolvovaní školení z IPC standardu IPC-1602, J-STD-001, J-STD-020, J-STD-033 a J-STD-075 s platností 1 rok.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@realtimetec.cz

Nejbližší termíny školení

Začátek Téma Jazyk Místo školení  
30. 3. 2023 CZ Veská, CZ Rezervovat termín

 

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA i v ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies