Cookie Consent by Free Privacy Policy website IPC MSL - IPC training center

IPC MSL

Obsah školení

Obsahem tohoto školení je seznámení s požadavky standardů IPC-1602, J-STD-001, J-STD-020 a J-STD-033 a J-STD-075 v souvislosti s požadavky na komponenty označované jako MSD- citlivé na vlhkost.

Cílem školení IPC- MSL (moisture-sensitivity-level) je seznámit účastníky s MSL problematikou od procesů manipulace, skladování, užití a zpracování MSD (teplotní profilace, procesy přesušení), po balení na základě požadavků IPC standardů.

Kompletní kurz je v délce 14 hodin (2 dny) a to i se závěrečnou certifikací.

Maximální počet: 12 účastníků.

Certifikace

Všichni účastníci školení získají po úspěšném absolvování testů certifikát společnosti Realtime Technologies o absolvovaní školení z IPC standardu IPC-1602, J-STD-001, J-STD-020, J-STD-033 a J-STD-075 s platností 1 rok.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@realtimetec.cz

Nejbližší termíny školení


 

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA iv ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies