Cookie Consent by Free Privacy Policy website ESD - operátor - IPC training center

Školení ESD pro operátora

Během školení získají operátoři základní informace o vzniku elektrostatického náboje a jeho pohybu po různých materiálech. Vysvětlíme jim, proč je někdy nutné řešit ochranu před ESD a v jiných případech ne. Seznámí se s základními principy eliminace elektrostatického náboje v oblasti EPA. Na konci školení budou operátoři znát možnosti uzemnění, budou se obeznámeni s různými typy ESD oblečení a pochopí všechna nezbytná opatření pro zabránění poškození elektronického zařízení. Rovněž budou seznámeni s základními pravidly, která je třeba dodržovat v oblasti EPA.

Naše společnost Realtime Technologies provádí teoretické a praktické školení, které je třeba k nabytí znalostí umožňujících bezpečnou práci s komponenty citlivými na statickou elektřinu. Školení se provádí na základě současných a povinných norem, které zaručují, že znalost účastníka kurzu bude dokončena v souladu se závaznými požadavky v moderní elektronice.

Vzdělávací aktivity jsou realizovány na základě výukových materiálů:

  • ČSN 61340-5-1 (IEC/TR 61340-5-1)
  • ČSN 61340-5-3 (IEC/TR 61340-5-3)
  • ANSI/ESD S-20.20 a IPC standardy
  • Pokud máte zájem, můžeme do školení zahrnout interní směrnice zákazníka

Certifikace

Všichni účastníci školení získají po úspěšném absolvování testů certifikát společnosti Realtime Technologies z ESD školení s platností 2 roky.

 

V případě zájmu o školení ve Vašich prostorech nás kontaktujte na info@realtimetec.cz.

Nejbližší termíny školení


 

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA iv ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies