Cookie Consent by Free Privacy Policy website Spolupracujeme - IPC training center

Spolupracujeme

Naše školení jsou zaměřeny na kvalitu, odbornost a individuální přístup. Na základě více než 10-ti leté praxe školení za námi stojí celá řada spokojených zákazníků. Našimi klienty jsou malé, střední a velké společností včetně nadnárodních, které požadují proškolení mezinárodních standardů IPC-A-610, IPC 7711/21, IPC-WHMA-A-620, IPC-A-600, IPC-J-STD a ESD školení včetně auditace.

 

 

MYCRONIC

Mycronic je švédská high-tech společnost, která působí v elektronickém průmyslu již více než 40 let. Mycronic vytváří špičkové výrobní zařízení pro elektroniku. Naším cílem je distribuce Conformal Coating a dispenzing zařízení.

Laserssel

Nejlepší světový poskytovatel řešení Laser Selective Reflow.

Panasonic Automotive & Industrial Systems Europe

Přední výrobce SMT a THT automatických osazovacích zařízení, podavačů a zásobníků na komponenty pro THT a SMT osazovací automaty.

RPS AUTOMATION

Výrobce vysoko-přesných inline selektivních pájecích systémů, zařízení pro cínovaní, pájení THT komponentů a systémů na testování pájitelnosti.

PDR REWORK

Společnost je předním světovým výrobcem SMD/BGA reworkovacích stanic vybavených IR paprskem pro přesné zaostření na komponent, který má být odpájen nebo zapájen. Jsou doplněny o spodní předehřev a ovládací software což zaručuje reworkovací systém spřesnou kontrolou.

TAGARNO

Světový lídr ve vývoji a výrobě inspekčních FHD systémů s FullHD obrazem a automatickým ostřením. Systémy je možné rozšířit o měřící software. Se systémem je možné dosáhnout až 590-ti násobného zvětšení.

THERMALTRONICS

Výrobce vysokofrekvenčních pájecích stanic na principu Curie bodu a příslušenství pro pájení, např.: spodní podehřevy nebo horkovzdušné systémy, atd.

HANS KOLB

Německý výrobce, který se jako první v Evropě od roku 1986 věnuje výrobě ESD balicích výrobků z papíru s doživotní garancí ESD vlastností.

MICROCARE

Vyrábí čističe reflow pecí, odstraňovače tavidel, lepidel, odstraňovače prachu, zmrazovací spreje, průmyslové utěrky a kartáčky.

CRM SYNERGIE

Jeden z největších výrobců cínu v Evropě. V portfoliu naleznete tyčový cín, trubičkový cín, samostatná tavidla pro cínové vlny a také náhradní díly pro mnoho osazovacích zařízení.

H. IKEUCHI & CO. LTD.

Vyrábí precizní automatické suché mlhy k eliminaci ESD náboje za pomoci zvýšení vlhkosti v prostoru s automatickou regulací. Kromě eliminace ESD výbojů snižuje prašnost a zlepšuje pracovní podmínky pro zaměstnance.

STATECH SYSTEMS

Výrobce ESD barev s příměsí dizipativního materiálu, díky čemuž jsou upravené povrchy schopny odvádět elektrostatický náboj v případě uzemnění.

ESD MATERIÁLY A VYBAVENÍ

Zabezpečujeme kompletní řešení pro EPA prostory a měřící zařízení. Zastupujeme dva největší dodavatele ESD produktů v Evropě.

GRACO

Graco je světovým lídrem v oblasti systémů a komponent pro manipulaci s tekutinami. Produkty Graco se pohybují, měří, kontrolují, dávkují a aplikují širokou škálu tekutých a viskózních materiálů používaných v elektrotechnickém a automobilovém průmyslu.

KLEPP ABSAUGANLAGEN GMBH

Navrhuje a vyrábí řešení pro čištění vzduchu od znečišťujících látek, jako jsou výpary během ručních pájecích procesů, lakovaní conformalcoatingu, výparů rozpouštědel a čistidel.

MYCRONIC Laserssel Panasonic Automotive & Industrial Systems Europe RPS AUTOMATION PDR REWORK TAGARNO THERMALTRONICS HANS KOLB MICROCARE CRM SYNERGIE H. IKEUCHI & CO. LTD. STATECH SYSTEMS ESD MATERIÁLY A VYBAVENÍ GRACO KLEPP ABSAUGANLAGEN GMBH

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA i v ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies