Cookie Consent by Free Privacy Policy website Spolupracujeme - IPC training center

Spolupracujeme

Naše školení jsou zaměřeny na kvalitu, odbornost a individuální přístup. Na základě více než 10-ti leté praxe školení za námi stojí celá řada spokojených zákazníků. Našimi klienty jsou malé, střední a velké společností včetně nadnárodních, které požadují proškolení mezinárodních standardů IPC-A-610, IPC 7711/21, IPC-WHMA-A-620, IPC-A-600, IPC-J-STD a ESD školení včetně auditace.

 

 

MYCRONIC

Mycronic je švédská high-tech společnost, která působí v elektronickém průmyslu již více než 40 let. Mycronic vytváří špičkové výrobní zařízení pro elektroniku. Naším cílem je distribuce Conformal Coating a dispenzing zařízení.

Laserssel

Nejlepší světový poskytovatel řešení Laser Selective Reflow.

Panasonic Automotive & Industrial Systems Europe

Přední výrobce SMT a THT automatických osazovacích zařízení, podavačů a zásobníků na komponenty pro THT a SMT osazovací automaty.

RPS AUTOMATION

Výrobce vysoko-přesných inline selektivních pájecích systémů, zařízení pro cínovaní, pájení THT komponentů a systémů na testování pájitelnosti.

PDR REWORK

Společnost je předním světovým výrobcem SMD/BGA reworkovacích stanic vybavených IR paprskem pro přesné zaostření na komponent, který má být odpájen nebo zapájen. Jsou doplněny o spodní předehřev a ovládací software což zaručuje reworkovací systém spřesnou kontrolou.

TAGARNO

Světový lídr ve vývoji a výrobě inspekčních FHD systémů s FullHD obrazem a automatickým ostřením. Systémy je možné rozšířit o měřící software. Se systémem je možné dosáhnout až 590-ti násobného zvětšení.

THERMALTRONICS

Výrobce vysokofrekvenčních pájecích stanic na principu Curie bodu a příslušenství pro pájení, např.: spodní podehřevy nebo horkovzdušné systémy, atd.

HANS KOLB

Německý výrobce, který se jako první v Evropě od roku 1986 věnuje výrobě ESD balicích výrobků z papíru s doživotní garancí ESD vlastností.

MICROCARE

Vyrábí čističe reflow pecí, odstraňovače tavidel, lepidel, odstraňovače prachu, zmrazovací spreje, průmyslové utěrky a kartáčky.

CRM SYNERGIE

Jeden z největších výrobců cínu v Evropě. V portfoliu naleznete tyčový cín, trubičkový cín, samostatná tavidla pro cínové vlny a také náhradní díly pro mnoho osazovacích zařízení.

H. IKEUCHI & CO. LTD.

Vyrábí precizní automatické suché mlhy k eliminaci ESD náboje za pomoci zvýšení vlhkosti v prostoru s automatickou regulací. Kromě eliminace ESD výbojů snižuje prašnost a zlepšuje pracovní podmínky pro zaměstnance.

STATECH SYSTEMS

Výrobce ESD barev s příměsí dizipativního materiálu, díky čemuž jsou upravené povrchy schopny odvádět elektrostatický náboj v případě uzemnění.

ESD MATERIÁLY A VYBAVENÍ

Zabezpečujeme kompletní řešení pro EPA prostory a měřící zařízení. Zastupujeme dva největší dodavatele ESD produktů v Evropě.

GRACO

Graco je světovým lídrem v oblasti systémů a komponent pro manipulaci s tekutinami. Produkty Graco se pohybují, měří, kontrolují, dávkují a aplikují širokou škálu tekutých a viskózních materiálů používaných v elektrotechnickém a automobilovém průmyslu.

KLEPP ABSAUGANLAGEN GMBH

Navrhuje a vyrábí řešení pro čištění vzduchu od znečišťujících látek, jako jsou výpary během ručních pájecích procesů, lakovaní conformalcoatingu, výparů rozpouštědel a čistidel.

MYCRONIC Laserssel Panasonic Automotive & Industrial Systems Europe RPS AUTOMATION PDR REWORK TAGARNO THERMALTRONICS HANS KOLB MICROCARE CRM SYNERGIE H. IKEUCHI & CO. LTD. STATECH SYSTEMS ESD MATERIÁLY A VYBAVENÍ GRACO KLEPP ABSAUGANLAGEN GMBH

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA iv ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies