Cookie Consent by Free Privacy Policy website O nás - IPC training center

O nás

Člen ESD asociace
Člen ESD asociace
Zajištění auditů EPA prostorů dle ČSN EN 61340 či sounáležitých korporátních dokumentů v oblasti ESD, např. VW, BMW. Příprava a vypracování interní ESD dokumentace, analýza rizik. Poradenství a školení pro ESD koordinátory a operátory.
Oficiální IPC tréninkové centrum
Oficiální IPC tréninkové centrum
Realtime Technologies se stala 1. 10. 2015 oficiálním IPC tréninkovým centrem ve střední Evropě. Jako první společnost tak přináší komplexní portfolio školení pro české a slovenské společnosti.
Profesionálové ve svém oboru
Profesionálové ve svém oboru
Realtime Technologies a její trenéři jsou profesionálové ve svém oboru a mají rozsáhlé technické znalosti na národní i mezinárodní úrovni.

Naše společnost Realtime Technologies s.r.o. byla založena koncem roku 2003 a své aktivity zahájila v březnu 2004. Je dceřinou společností firmy Realtime Technologies Ltd. sídlící v irském Dublinu, renomovaného dodavatele výrobních služeb pro elektronický průmysl. Při naší práci těžíme ze zkušeností a dovedností získaných a rozvinutých mateřskou společností, abychom postupně v místních podmínkách vybudovali podobnou základnu výrobních služeb. Naší ambicí je být užitečným a spolehlivým partnerem kteréhokoliv z hráčů na trhu elektronické a elektrotechnické výroby. V roce 2016 jsme se na základě 10-ti letého tréninku IPC standardů stali oficiálním IPC centrem pro Českou a Slovenskou republiku. Jsme jedinou společností disponující možnostmi trénovat 5 standardů na úrovni trenérů i specialistů.

 

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA i v ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Zmenit nastavenie cookies